W dniu 17.04.2012 w ramach Dni Techniki w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy odbyło się spotkanie
 z Szymonem Woźniakiem.
Zawodnik klubu Polonia Bydgoszcz jest uczniem klasy 3et Technikum Samochodowego w Bydgoszczy.
Szymon przedstawił budowę motocykla żużlowego oraz szereg czynności obsługowo-technicznych, które należy wykonać przed i po zawodach żużlowych.
Prelekcji towarzyszyło wielkie zainteresowanie szkolnych kolegów.
001.jpg
IMG_8123.JPG
IMG_8124.JPG
IMG_8125.JPG
IMG_8127.JPG
IMG_8128.JPG
IMG_8129.JPG
IMG_8130.JPG
IMG_8131.JPG
IMG_8132.JPG
IMG_8133.JPG
IMG_8134.JPG
IMG_8135.JPG
IMG_8136.JPG
IMG_8137.JPG
IMG_8138.JPG
IMG_8139.JPG
IMG_8126.JPG
foto: IK i KK