W dniu 17.04.2012 w
ramach Dni Techniki w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy odbyło się
spotkanie
z Szymonem Woźniakiem.
Zawodnik klubu Polonia Bydgoszcz jest uczniem klasy 3et Technikum
Samochodowego w Bydgoszczy.
Szymon przedstawił budowę motocykla żużlowego oraz szereg czynności
obsługowo-technicznych, które należy wykonać przed i po zawodach żużlowych.
Prelekcji towarzyszyło wielkie zainteresowanie szkolnych kolegów. |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
foto: IK i KK |
|