Szkolna gazeta internetowa

 

Artykuł wstępny...
Próbujemy czegoś nowego, czegoś, czego jeszcze w naszej szkole nie było. Nie robiliśmy tego wcześniej nigdzie indziej (mówię za siebie). Czegoś, co jest niewątpliwie wyzwaniem. Wyzwaniem intelektualnym, technicznym, logistycznym, a także próbą naszej determinacji, wytrwałości i czegoś tam jeszcze...
Gazeta.............................
Papierowa?... Nie, nie mamy papieru, nie mamy drukarni, nie mamy pieniędzy, nie mamy wystarczającej ilości odbiorców, żeby się to finansowo bilansowało, nie mówiąc o zysku.
Więc jaka?... Internetowa oczywiście. Poza naszą pracą nic to nie kosztuje. Nikt z nas nie pobiera gaży, nie płacimy za papier, druk, wierszówki i tym podobne sprawy, a ilość czytelników nie wpływa na nasze potencjalne bankructwo.
O co więc chodzi?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to nam chodzi o satysfakcję. Własną.
I dlatego postaramy się cyklicznie wrzucać na tę stronkę parę tematów. Nie tylko aktualności szkolnych, ale także humor, szczególnie ten z naszego podwórka, nasze bolączki, nasze - wasze sukcesy, informacje ze szkolnego placu budowy i tym podobne. Będzie to mała konkurencja, a może bardziej alternatywa dla "Aktualności" ze strony głównej szkoły.
Redagują:
mgr Riwana Mele-Zielińska z grupą aktywnych uczniów
mgr Joanna Łysak-Żabicka z Samorządem Uczniowskim
mgr inż. Ireneusz Kulczyk - fotografuje i czasem coś napisze...

Tematy na dziś:

Humor zeszytowy

Wywiad z nauczycielem

Budowa Ośrodka Egzaminacyjnego

Samochód na dachu

Szybki internet szerokopasmowy